• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sosyal'in Genel Kuralları
#1
13413686_1136547113033832_15449689549032...00x255.png

1.) Sosyal'e siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir sosyal katılımcısını yada üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz. Ayrıca , halkın sosyal sınıf , ırk, din , mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.

2) Anlaşılır şekilde yazmaya özen gösterin.

3.) Başka sitelerin ve sayfaların reklamlarını yapmayınız.

4.) Kaynak belirtmeyi unutmayınız.

5.) + 18 içerik paylaşımı yapmayınız.

6.) İmzanızda kaba sözler, hakaret, ayrımcılık, cinsellik, ticaret, politika ve din içerikli mesajlar bulunamaz. Uygunsuz imzalar silinecektir.

7.) Sosyal'e gönderilen mesajlardan öncelikle mesaj sahipleri sorumludurlar. Admin ya da yetkililer başkalarının mesajlarından sorumlu tutulamazlar. Ancak yasal nedenlere bağlı olarak herhangi bir şikayet durumunda, yetkililer bilgilendirildiği takdirde ilgili düzenleme yapılır. Yasadışı herhangi bir içeriği Sosyal'e yayımlamak kesinlikle yasaktır. Yasadışı yazılım (warez, crack, serial vb.) ve müzik (mp3, video klip vb.) paylaşımı yapan üyelerin hesapları pasif hale getirilir. Açıklama yapmadan mesajları silme, düzenleme, taşıma ya da forumda muhafaza etme hakkı site yönetimine aittir. (Site Hakkında - Gizlilik Poliçesi - İçerik Kullanım Şartları)

8.) Sosyal'e üye olan tüm kullanıcılar bu kuralları biliyor ve kabul etmiş sayılır.
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi